Završnica juniorskih turnira

Na završnom turniru Juniorske lige Srbije, u kategorijama Mini, Midi i Juniors Challenge na terenu Golf kluba Centar u Žablju okupilo se više od 30 juniora iz Beograda, Novog Sada, Zrenjanina i Niša. Najmlađi golferi uz pratioce flajtova odigrali su svoj završni turnir i takmičili se u tehničkoj diciplini Longest drive na rupi broj 2.
6FBE7B15-3302-4B92-BDCF-C187F80487EC (002)

Mladi takmičari u Juniors Challenge kategoriji odigrali su turnir na 18 rupa a bodovi za ukupni plasman osvojeni u finalu su se duplirali.
U II kategoriji (HCP 18.5-36) prvo mesto zauzeo je Nikola Ostojić (21 bod) koji je prethodne godine osvojio prvo mesto u III kategoriji.
Drugo mesto sa samo 3 boda zaostatka osvojio je Nikolin mlađi brat, Marko Ostojić (18 bodova) dok je treće mesto pripalo Tamari Ivković (7 bodova).
U III kategoriji (HCP 37-54) prvo mesto zauzeo je Konstantin Stojković sa 33 boda, dok je sa 29 bodova drugo mesto pripalo Lari Fodor. Na trećem mestu završio je Simon Maksić sa 27 bodova.
IMG_5683

IMG_5688

IMG_5694
Longest drive postigli su Marko Ostojić – Juniors Challenge, Robert Gagić – Midi Kup i Luka Maksimović u Mini Kupu.

Pravo uživanje na terenu uz sportski duh i divnu atmosferu omogućili su svi takmičari, treneri i volonteri. Svi zajedno promovisali su fer igru i golf na najlepši mogući način.