Državni prvaci

Internacionalni Prvaci Srbije, Stroke bruto
Godina Dame Muškarci
2019 Ekaterina Malakhova Rusija Branimir Gudelj Srbija
2018 Rivekka Jumagulova Kazahstan Mihailo Dimitrijević Srbija
2017 Hana Mirnik Slovenija Branimir Gudelj Srbija
2016 Murielle Frischknecht Švajcarska Mark Trnovec Slovenija
2015 Ksenia Eremina Rusija Branimir Gudelj Srbija
2014 Leonie Bettel Austrija Čedomir Ilić Srbija
2013 Natalia Hečkova Slovačka Čedomir Ilić Srbija
2012 Aleksandra Karadžić Srbija Mihailo Dimitrijević Srbija
2011 / / Ilija Đurđević Srbija
2010 Ena Smajić BiH Ivan Vučemil Hrvatska
Državni prvaci Srbije, Stroke bruto
 Godina  Dame  Golf klub  Muškarci  Golf klub
 2019  Lara Todorović  Golf klub Beograd  Branimir Gudelj  Golf klub Beograd
 2018  Lara Todorović Golf klub Beograd Mihailo Dimitrijević Golf klub Beograd
 2017  Jelena Lainović Golf klub Centar  Branimir Gudelj Golf klub Beograd
 2016  Jefimija Đorđević  Golf klub Beograd  Branimir Gudelj Golf klub Beograd
 2015  Jefimija Đorđević Golf klub Beograd  Branimir Gudelj  Golf klub Beograd
 2014  Tamara Palkovljević Golf klub Centar  Čedomir Ilić Golf klub Beograd
 2013  Aleksandra Karadžić Golf klub Beograd  Ilija Đurđević Golf klub Beograd
 2012  Jelena Latinović Golf klub Centar  Jovan Rebula  /
 2011  Ariana Savić Golf klub Beograd  Čedomir Ilić Golf klub Beograd
Dame Muškarci
Godina do 21 do 16 do 21 do 16
2019 Neža Šiftar, Slovenija Barbara Car, Slovenija Andrija Đorđević, Srbija Denis Staykov, Bugarska
2018 / Alisa Khokhlova, Rusija Vladislav Marinov, Bugarska Maxim Danilin, Rusija
2017 Jelena Lainović, Srbija Jefimija Đorđević, Srbija Marko Jokić, Srbija Balint Zavaczki, Mađarska
2016 / Jefimija Đorđević, Srbija Mihailo Dimitrijević, Srbija Luka Jovanović, Srbija
2015 Tamara Palkovljević, Srbija Jefimija Đorđević, Srbija Puniša Plazina, Srbija Luka Jovanović, Srbia
do 18 do 15 do 18 do 15
2014 Jelena Lainović, Srbija Maya Hendija, Hrvatska Sergej Stojiljković, Srbija Marko Jokić, Srbija
Državni juniorski prvaci Srbije, Stroke bruto
Godina Dame Muškarci
 do 21. godine do 16. godina do 21. godine do 16. godina
2019 Tamara Palkovljević Lara Todorović Andrija Đorđević Matej Stanić
2018 Jelena Lainović Lara Todorović Sergej Stojiljković Momir Vicković
2017 / Jefimija Đorđević Marko Jokić Luka Jovanović
2016 Tamara Palkovljević Jefimija Đorđević Mihailo Dimitrijević Luka Jovanović
2015 Tamara Palkovljević Jefimija Đorđević Puniša Plazina Luka Jovanović
do 18. godina do 15. godina do 18. godina do 15. godina
2014 Jelena Lainović Jefimija Đorđević Sergej Stojiljković Marko Jokić
2013 Tamara Palkovljević Jelena Lainović Mihailo Dimitrijević Luka Jovanović
do 18 godina do 12 godina do 18 godina do 12 godina
2012 Tamara Palkovljević Jelena Lainović Konstantin Košutić Andrija Đorđević
Kategorija I Kategorija II
2011 Ranko Helc Sergej Stojiljković