Međunarodni rezultati

TIMSKI REZULTATI NA MEĐUNARODNIM TURNIRIMA
 Godina  Turnir Plasman                    Kategorija  Tim
2019 European Ladies Team Championship, Litvanija 8. mesto Dame Tim:J.Marinović, J.Đorđević, L.Todorović

Kapiten V. Simeunović

 European Amateur Team Championship, Division 2  9. mesto  Muškarci Tim:B.Gudelj, D.Cvetković, M.Jokić, A.Đorđević, V.Suturović, M. Vicković

Kapiten V.Simeunović

European Young Masters, Češka  26. mesto  Mix Tim:N.Bojanić, M.Vicković, L. Todorović

Kapiten N.Simeunović

2018   European Ladies Team Shield, Hrvatska  1. mesto Dame  Tim:J.Marinović, J.Đorđević, L.Todorović, J. Lainović

Kapiten V. Simeunović

World Amateur Men Team Championship, Irska  25. mesto Muškarci  Tim:B.Gudelj, M. Dimitrijević, D. Cvetković

Kapiten V. Simenović

European Amateur Men Team Championship  16. mesto Muškarci Tim:B.Gudelj,M.Dimitrijević,D.Cvetković,R.Helc,S.Stojiljković, M.Jokić

Kapiten V. Simeunović

2017  European Ladies Team Shield, Bugarska  5. mesto  Dame  Tim:J.Marinović, J.Đorđević, L.Todorović, J. Lainović

Kapiten Vladimir Simeunović

European Amateur Team Championship, Division 2  4. mesto  Muškarci  Tim:B.Gudelj,M.Dimitrijević,R.Helc,A.Đorđević,M.Jokić,L.Jovanović

Kapiten V. Simeunović

 European Young Masters, Norveška  23. mesto Mix  Tim:L.Jovanović,J.Marinović,J,Đorđević

Kapiten: V.Simeunović

2016 European Men Team Shield, Mađarska 1. mesto Muškarci  Tim:B.Gudelj,M.Dimitrijević,R.Helc,M.Jokić,

Kapiten V. Simeunović

European Ladies Team Shield,Mađarska 4. mesto Dame Tim:T.Palkovljević,J.Đorđević,J.Lainović,J.Marinović

Kapiten V.Simeunović

World Amateur Men Team Championship, Meksiko 56. mesto Muškarci Tim:B.Gudelj,M.Dimitrijević,R.Helc

Kapiten A.Gregorič

2015     European Men Team Shield, Bugarska 7.mesto Muškarci Tim:Č.Ilić,I.Đurđević,M.Dimitrijević,R.Helc

Kapiten Nebojša Lazić

 European Olympic Hopes Trophy, Slovačka 5. mesto Devojčice Tim:T.Palkovljević,J.Marinović,J.Đorđević,J.Lainović,L.Todorović,J.Ćurčić

Kapiteni Nebojša Lazić, Jurij Čoh

 European Olympic Hopes Trophy, Slovačka  6.mesto Dečaci  Tim:L.Jovanović,A.Đorđević,M.Jokić,M.Stanić,M.Aleksić,V.Suturović

Kapiteni Nebojša Lazić, Jurij Čoh

European Young Masters, Švajcarska  28.mesto  Dečaci  Tim:A.Đorđević,L.Jovanović

Kapiten Jurij Čoh

2014   Balkan Challenge Trophy B, Slovenija 1.mesto Muškarci Tim:M.Đorđević,A.Đorđević,M.Aleksić

Kapiten Nebojša Lazić

Balkan Challenge Trophy A, Slovenija 2. mesto Muškarci Tim:Č.Ilić,I.Đurđević,R.Helc

Kapiten Nebojša Lazić

Balkan Challenge Trophy, Slovenija 4. mesto Dame  Tim:A.Karadžić,J.Lainović,M.Dojčinović

Kapiten Nebojša Lazić

European Olympic Hopes Trophy, Mađarska 7. mesto Devojčice  Tim:T.Palkovljević,J.Lainović,M.Dojčinović,J.Ćurčić,J.Marinović,J.Đorđević

Kapiten R.Hendija

European Olympic Hopes Trophy, Mađarska  7.mesto Dečaci  Tim:M.Jokić,A.Đorđević,M.Aleksić,L.Jovanović,P.Plazina,S.Stojiljković

Kapiten R. Hendija

 European Young Masters, Nemačka 26.mesto Mix  Tim:L.Jovanović,M.Jokić,T.Palkovlejvić,J.Đorđević

Kapiten R.Hendija

 World Amateur Men Team Championship, Japan 54.mesto Muškarci  Tim:Č.Ilić,I.Đurđević,R.Helc

Kapiten Nebojša Lazić

World Amateur Ladies Team Championship, Japan 48.mesto Dame  Tim:A.Savić,T.Palkovljević

Kapiten Nebojša Lazić

2013  European Olympic Hopes Trophy, Mađarska 5.mesto Dečaci Tim:R.Helc,L.Jovanović,P.Plazina,M.Jokić,S.Stojiljković,M.Aleksić

Kapiten R.Hendija

 Balkan Challenge Trophy, A tim, Slovenija Muškarci Tim:Č.Ilić,I.Đurđević,M.Dimitrijević

Kapiten Nebojša Lazić

 Balkan Challenge Trophy, B tim, Slovenija 1. mesto Muškarci  Tim:L.Jovanović,M.Đorđević,Nj. Šolak

Kapiten Nebojša Lazić

 Balkan Challenge Trophy, Slovenija 1. mesto Dame Tim:A.Karadžić,G.Šolak, I.Suturović Bogdanović

Kapiten Nebojša Lazić

European Mens Challenge Trophy 9. mesto Muškarci Tim:Č.Ilić,I.Đurđević,M.Dimitrijević,R.Helc,N.Ćuić,K.Košutić

Kapiteni R. Hendija, N.Lazić

 European Young Masters, Nemačka 46/51 Dečaci Tim:S.Stojiljković,P.Plazina

Kapiten R.Hendija

 2012  Balkan Challenge Trophy, A tim, Bugarska  3.mesto Muškarci Tim:Č.Ilić,I.Đurđević,O.Radović

Kapiten N. Lazić

Balkan Challenge Trophy, B tim, Bugarska  4.mesto Muškarci Tim:A.Stanarević,P.Plazina,N.Lazić

Kapiten N.Lazić

 European Young Masters, Mađarska  50.mesto Dečaci Sergej Stojiljković
International European Ladie’s Amateur Championship, Slovenija  44.mesto Dame Tim:M.Savić, A.Savić

Kapiten M.Hendija

World Amateur Men Team Championship, Turska  62.mesto Muškarci Tim:Č.Ilić,I.Đurđević,M.Dimitrijević

Kapiten N. Lazić

World Amateur Ladies Team Championship, Turska  43.mesto Dame Tim:M.Savić, A.Savić

Kapiten Nebojša Lazić

 2011 Balkan Challenge Trophy, A tim, Bugarska  5. mesto  Muškarci  Tim:Č.ilić,I.Đurđević,M.Dimitrijević

Kapiten N.Lazić

 2010 World Amateur Men Team Championship, Argentina  60.mesto  Muškarci  Tim:Č.ilić,I.Đurđević,R.Lazarević

Kapiten N.Lazić